З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2023 08:09

Шановні колеги, депутати сільської ради, старости, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування

АНДРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята -

Дня місцевого самоврядування.

У цей важкий період, коли наша країна переживає найтрудніші часи, ви щоденно працюєте на благо нашої громади. Ваша неоціненна робота завжди спрямована на забезпечення комфорту та добробуту наших громадян.

Відданість кожного працівника є невід'ємною частиною того, що робить нашу громаду сильною та єдиною. Ви продовжуєте працювати на благо наших людей, навіть у найважчих обставинах, і це гідно поваги.

Спільно ми переживаємо складні моменти, та я вірю, що наша спільна сила і взаємна підтримка допоможуть нам подолати ці труднощі. На вас покладається велика відповідальність, і я вдячна за вашу самовіддану роботу у цей важкий період.

Дякую вам за вашу відданість, силу та віру у майбутнє. Разом ми будемо непереможні. Зичу вам міцного здоров'я, мудрості та сили духу, мирного неба та найшвидшої Перемоги.

Сільський голова Олена Матківська