До Міжнародного дня осіб з інвалідністю

Дата: 07.12.2023 08:50

Андрушківська сільська рада кожен рік ініціює та реалізовує акцію до Дня осіб з інвалідністю з придбання та роздачі святкових наборів для мешканців громади, які мають обмежені можливості. Отримувачами цієї допомоги стають особи з інвалідністю 1 групи, особи, які мають інвалідність з дитинства, діти з інвалідністю та інваліди війни, які захищали Батьківщину, які перебувають на обслуговуванні у відділі соціального захисту та забезпечення населення Андрушківської сільської ради. У цьому році цей захід став однією з важливих ініціатив, реалізованих в рамках програми Соціального захисту населення, що дало змогу закупити 90 продуктових наборів.

Щорічно 3 грудня світ визначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Це свято нагадує всім, що допомога, рівні можливості, гідність, увага, людяність та турбота – це не просто слова, а важливі цінності, що визначають рівень розвиненості та цивілізованості суспільства. Кожен з нас може відкрити своє серце для добра, поглибити розуміння проблем людей з особливими потребами та, в межах своїх можливостей, зробити свій внесок у створення умов, які дозволять цим людям відчувати себе повноправними членами нашого суспільства. Пам'ятаймо, що кожен день - це можливість поділитися своєю увагою та зробити щось корисне для тих, хто потребує допомоги.