Дата: 21.12.2023 11:17

Начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк взяв участь у засіданні «круглого столу» «Прозорість і підзвітність державних органів», який відбувся 20 грудня під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка.

За «круглим столом» обговорювалися важливі питання сьогодення, зокрема забезпечення прозорості діяльності органів влади через впровадження у їх роботу нових підходів із застосуванням сучасних антикорупційних інструментів, а також механізмів, що дозволять ефективно запобігати виникненню конфлікту інтересів під час виконання службових обов’язків.

Детальніше на сайті Житомирській районній державній адміністрації