З Новим роком та Різдвом!

Дата: 31.12.2023 00:01

Шановні жителі Андрушківської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди світлих зимових  свят – Нового року та Різдва Христова! Нехай яскрава Різдвяна зоря об’єднає усіх нас чистим світлом одвічних  людських  чеснот та цінностей! Міцного Вам здоров’я та родинного тепла! Нехай справдяться найзаповітніші мрії та сподівання!

На передодні Нового року ми не можемо забувати про тих, хто змушений вести свій бій на передовій, захищаючи нашу країну від ворога. Віримо в те, що завдяки їхнім зусиллям наше світле майбутнє вже в планах, і перемога буде нашою спільною нагородою. Нехай наступний рік принесе не лише радість і щастя, але й мир, який так потрібен нашій землі.

Бажаємо Вам, щоб  новий рік приніс успіх, прибуток, злагоду, а любов, радість та щастя знайшли б собі місце в кожному куточку вашої домівки!

Зі святами вас!

Адміністрація Андрушківської сільської ради