Аліса в країні чудес

Дата: 28.12.2023 09:27

27 грудня 2023 року у приміщенні Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені І. Кочерги відбулася вистава «Аліса в країні чудес» для дітей пільгових категорій. П’ятьом дітям з Андрушківської громади  пощастило взяти участь в даному заході.

Діти отримали незабутні враження від прекрасної гри акторів на сцені, вражаючих костюмів, чудових пісень. Організатори подбали про різноманітні ігри та розваги. Усі діти стали частиною казкової історії, в якій вони не просто спостерігачі, а активні учасники. Разом з казковими персонажами малюки танцювали і співали, грали в м’ячі.

З привітальним словом до дітей звертався начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій БУНЕЧКО, бажаючи дітям щасливого мирного дитинства.

На завершення вистави всі діти отримали новорічні солодкі подарунки. Свято принесло багато радості та позитивних емоцій.

Начальник Служби у справах дітей Андрушківської сільської ради

Катерина КУЦЕНКО