Вечір колядок

Дата: 01.01.2024 11:12

26 грудня у Будинку культури смт Попільня відбувся благодійний концертний захід «Вечір колядок», який був організований задля збору коштів на допомогу ЗСУ. Цей захід вирізнявся не лише талановитими виступами артистів, але і метою, яка об'єднала усіх присутніх – підтримкою наших захисників.

На сцені відзначились творчі колективи з усіх навколишніх сіл. Участь у заході брала і наша громада - аматорський хор «Стигла вишня» Андрушківського Будинку культури та вихованці Центру культури та дозвілля с. Василівка та с. Харліївка зривали щирі аплодисменти глядачів.

Після закінчення заходу було оголошено суму, яка була витрачена на придбання сучасного дрона для ЗСУ. Ця подія стала чудовим прикладом того, як спільні зусилля призводять до конкретного результату, котрий може врятувати життя наших захисників на передовій.