#Плічопліч: змагалися юні баскетболісти Пулинської громади

Дата: 01.02.2024 13:30

31 січня на базі Пулинського ліцею проведено баскетбольні змагання школярів закладів освіти Пулинської громади в межах Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч. Разом Переможемо!».

У змаганнях взяли участь 5 команд з Івановицького, Кошелівського, Новозаводського (команда дівчат і хлопців), Пулинського ліцеїв.

Також свою майстерність та гарну хореографію продемонстрували команди дівчаток зі спортивного черлідингу.

У ході напруженої, але цікавої боротьби перемогу здобула команда старшокласників «Позитив» Пулинського ліцею. Друге місце посіли баскетболісти з Нового Заводу (хлопці), третє – Кошелівського ліцею. Переможців нагороджено грамотами і кубками.

У межах цього проєкту, на приз глядацьких симпатій було проведено дружню зустріч між командами юних баскетболісток Новозаводського та Пулинського ліцеїв.

Нагадаємо, що Всеукраїнські змагання шкільних ліг «Пліч-о-пліч. Разом Переможемо!» спочатку  відбуваються на рівні шкіл і територіальних громад. Після чого переможці вийдуть на обласний та всеукраїнський етапи.

Відтепер і щороку шкільні команди з усієї України  змагатимуться у таких традиційних видах спорту, як футзал, волейбол та баскетбол. Також визначаться кращі команди зі спортивного орієнтування та черлідингу.