Звіт дільничного офіцера поліції за 2023 рік

Дата: 06.02.2024 10:54

Протягом минулого року поліцейські Житомирського районного відділу поліції зафіксували близько 1000 випадків порушення закону. 15.01.2024 року дільничний поліцейський Відділення поліції №2 (смт Попільня) поділився з мешканцями Андрушківської громади результатами своєї річної роботи за 2023 рік.

Правоохоронці упродовж року встановили причетних до багатьох злочинів, серед яких крадіжки, нанесення тілесних ушкоджень, випадки хуліганства та домашнього насильства та інші.

Дільничний поліцейський також розповів про факти шахрайства, вимагання, зокрема в Інтернеті, цифрові злочини та провів інформаційний захід з профілактики майнових злочинів та насильства в сім'ї. Офіцер також зазначив, що значна увага приділяється профілактиці злочинності. На зустрічі було обговорено організацію спільних із громадою та поліцією майбутніх кроків для покращення безпеки громадян.