До уваги жителів Андрушківської сільської територіальної громади!

Дата: 16.02.2024 15:36

З метою  забезпечення прав громадян на отримання якісних адміністративних послуг, рішенням 32 сесії VIII скликанням Андрушківської сільської ради № 1160 від 30.10.2023 р. утворено Центр надання адміністративних послуг, як відділ апарату Андрушківської сільської ради Житомирського району Житомирської області.

Фото без опису

Свою роботу відділ розпочне з  березня 2024 року. Основним його призначенням є якісність  та своєчасність надання адміністративних послуг населенню.

Звернутися до Центру громадяни мають змогу за адресою:

с. Андрушки, вул. Шкільна, 1  без обідньої перерви, понеділок - четвер з 8 00  до 17 00, п'ятниця з 8 00  до 15 45

Рішенням 32 сесії VIII скликанням Андрушківської сільської ради № 1160 від 30.10.2023  було затверджено Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг», Регламент відділу «Центр надання адміністративних послуг» було затверджено рішенням 32 сесії VIII скликанням Андрушківської сільської ради № 1161 від 30.10.2023, перелік адміністративних послуг, що надаватимуться відділом «Центр надання адміністративних послуг» було затверджено рішенням 32 сесії VIII скликанням Андрушківської сільської ради № 1200 від 07.12.2023 Андрушківської сільської ради Житомирського району Житомирської області. До переліку послуг було додано 19 адміністративних послуг у сфері соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей.