День Державного Герба України

Дата: 19.02.2024 08:45

Сьогодні відзначається День Державного Герба України. Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті – національний символ українців усіх визвольних часів.

Наш герб має давню та величну історію, він народжений із споконвічного народного прагнення до волі та незалежності. Національний символ, що уособлює тисячолітній зв’язок поколінь – минувшини, сьогодення та майбутнього.
Тризуб об’єднує українських патріотів, наших хлопців та дівчат ЗСУ, він зображений на шевронах наших захисників, які сьогодні захищають суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Святкування Дня Державного Герба України - це чудова нагода для українців відзначити значущість цього символу та вшанувати пам'ять про нашу історію, національну гордість та культурне надбання.

Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні!