Андрушківська громада прийняла нових біженців

Дата: 21.02.2024 16:54

Сьогодні Андрушківська громада прийняла ще 29 внутрішньо переміщених осіб з Донецької області. Серед них люди різних вікових категорій, від наймолодших до 89-річних громадян і всім їм однаково важко.

Всі евакуйовані тепер знаходяться в громадській будівлі в селі Красногірка, яке стало новим притулком для цих людей. Тут вже проживає 21 особа, які були евакуйовані з місць проведення бойових дій раніше. Люди рятувалися від війни, тож приїхали з невеличкими сумками та рюкзаками. Вони не мають багатьох необхідних речей. Облаштуватися їм на новому місті допомагають представники Благодійної організації "Дім Якова", ФОП В. Каташинський, Благодійний фонд Рокадо, Української євангельської церкви, жителі с. Кам'янка, с. Харліївка, с. Красногірка.

Наразі їм гарантований певний комфорт та умови для проживання. Тут вони зможуть відігрітися, знайти відпочинок та підтримку для відновлення психологічного стану.