Футбольна весна стартує!

Дата: 04.03.2024 09:13

Вчора, 3 березня, на футбольному полі зі штучним покриттям в с. Андрушки  відбулася важлива подія для молодих футболістів – відкриття весняного футбольного сезону. Перший матч відбувся за участю команд з сіл Андрушки та Макарівка, гравці яких мають рік народження 2011/2012.

Фото без опису

Погода виявилася сприятливою для футболу, що додало емоцій і напруги грі.  Перший тайм завершився без визначення переможця, але на початку другого тайму форвард Андрушок зміг відзначитися голом. Потім, у середині тайму, команді вдалося подвоїти свій рахунок завдяки реалізованому пенальті. У підсумку, загальний рахунок гри склав 2:0 на користь Андрушок.

Спортивний весняний настрій вже в повному розпалі, а футбольні змагання обіцяють багато незабутніх емоцій. Сподіваємося, що і глядачі будуть зацікавлені відчути цей дух суперництва та атмосферу футбольних поєдинків наших юних спортсменів.

Дякуємо ЗСУ за можливість проводити спортивні змагання!