Відбулася зустріч з ветеранами війни та родинами військовослужбовців

Дата: 06.03.2024 15:04

Сьогодні в приміщенні Андрушківської сільської ради відбулась зустріч між представниками відділу з питань ветеранської політики Житомирської РДА та ветеранами війни, членами сімей загиблих.

Під час зустрічі обговорили актуальні потреби ветеранів, родин загиблих. Були отримані консультації щодо надання статусу члена родини загиблого захисника та адміністративних послуг ветеранам, членам їхніх сімей, родин полеглих воїнів. Зокрема, актуальними були питання щодо отримання пенсії по втраті годувальника, отримання посвідчень, які дають право на пільги і т. і. Рідні загострили особу увагу вирішенню питання з прискорення оформлення необхідних документів для отримання посвідчень.

Учасники також обговорили ключові аспекти ветеранської політики, включаючи соціальну підтримку, медичне обслуговування та інші важливі питання, спрямовані на поліпшення якості життя ветеранів та членів сімей загиблих воїнів.

Під час зустрічі було наголошено на необхідності посилення співпраці між різними рівнями влади та громадськими організаціями з метою забезпечення повного виконання прав ветеранів та їх інтеграції у цивільне життя.