Благодійний концерт у Василівці

Дата: 11.03.2024 09:37

9 березня в с. Василівка відбувся благодійний захід-концерт до Міжнародного жіночого дня. В концертній програмі приймали участь місцеві артисти, талановиті аматори, вокалісти і актори. Глядачі були в захваті від виступів хору, жартівливих сценок, чудового виконання пісень та читання віршів.

Із вступним словом виступила сільський голова Олена Матківська, побажавши переможного миру, міцного здоров’я, щастя та добробуту всім жінкам.

«Тільки разом, спільно, впевненими кроками продовжуємо допомагати нашим захисникам, тримаючи кожен на своєму місці свій фронт та наближаючи нашу перемогу» – зазначила голова

Жителі нашої громади вкотре доводять, що небайдужі до рідної країни та завжди готові допомагати ЗСУ. Спільними зусиллями вдалося зібрати 9 350         гривень.