Андрушківська сільська рада передала військовим черговий квадрокоптер DJI MAVIC 3т

Дата: 29.04.2024 15:02

Україна зараз знаходиться в складному становищі через війну у країни. Один з способів, яким місцева влада підтримує армію, є надання технічної допомоги, зокрема, дронів. Нещодавно Андрушківська сільська рада передала дрон DJI Mavic 3т на передову для допомоги українським захисникам відповідно до отриманого звернення військової частини.

Даний дрон має високу технічну якість та забезпечить додаткові можливості для військових операторів у плані розвідки та збору інформації. Його використання підвищить ефективність військових операцій, зменшить ризики для військовослужбовців та сприятиме досягненню успішних результатів у складних бойових умовах.

– це лише маленька частина подяки нашим воїнам за вільне життя. Сьогодні ми передали дрон для того, щоб українські захисники на передовій швидко реагували на дії ворога, ефективно проводили розвідку території, а отже оперативно та злагоджено виконували бойові завдання, — зазначила голова громади Олена Матківська.