З Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років

Дата: 08.05.2024 08:00

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

Сьогодні Україна і світ згадують події найкривавішої війни всіх часів. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто не скорився і виніс на своїх плечах тягар від нацистської навали, хто загинув у боях, у концтаборах, хто помер від ран.

Священний обов’язок кожного з нас – бути гідними подвигу батьків і дідів, зробити все для того, щоб на мирній землі виховувати дітей, радіти успіхам та досягненням. Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі та висловлюємо глибоку вдячність за подвиг.

Але сьогодні ми знову змушені боронити власну землю. Наші мужні воїни продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили. Низько вклоняємося Вам, дорогі захисники Вітчизни. Дякуємо усім захисникам України за патріотизм і мужність заради свободи нашої країни, які і зараз роблять усе, щоб нарешті запанував мир.

Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині, міцного здоров’я та довголіття ветеранам та захисникам.

Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам!

Честь і слава живим героям!