День пам'яті жертв політичних репресій

Дата: 19.05.2024 08:00

Щороку у третю неділю травня Україна вшановує пам'ять мільйонів українців – жертв політичних репресій. І сьогодні ми схиляємо голови перед тими, хто став жертвою тоталітарних режимів. Цей день нагадує нам про трагічні сторінки історії, коли тисячі людей були безпідставно засуджені, ув’язнені та страчені за свої переконання, національність чи просто через випадковість.

Пам’ять про жертв політичних репресій – це наш обов’язок. Ми маємо не лише вшанувати їхню пам'ять, але й зробити все можливе, щоб подібні трагедії ніколи не повторилися. Зберігаймо у своїх серцях вдячність до тих, хто постраждав за свободу та правду.

У День пам'яті жертв політичних репресій  запалимо свічки у пам’ять про невинних жертв і згадаємо їх у своїх молитвах. Нехай їхні душі знайдуть спокій, а наші зусилля зі збереження правди та справедливості будуть гідним продовженням їхньої боротьби.

Закликаємо всіх пам’ятати про ці трагічні сторінки нашої історії і робити все можливе, щоб подібне більше ніколи не повторилося.

Світла пам’ять усім жертвам політичних репресій.