Відкриття Алеї Слави загиблим Героям у с. Макарівка

Дата: 27.05.2024 16:01

26 травня в селі Макарівка відбулася урочиста подія - відкриття Алеї Слави загиблим героям, тим, хто віддав своє життя за мир та свободу рідного краю. На церемонії відкриття зібралися жителі села, родичі загиблих героїв, представники місцевої влади. Люди прийшли, щоб віддати шану тим, хто пожертвував своїм життям заради спільного майбутнього. Алея Слави, яка створена з ініціативи мешканців села та за підтримки місцевої адміністрації, стала символом непереможного духу та героїзму.

Церемонія розпочалася зі звучання Державного Гімну України. Після чого організатори події у своїх виступах згадували кожного воїна-земляка, який віддав своє життя в боротьбі за вільну і незалежну державу.

Отець Михайло провів молебень за душі загиблих, закликаючи всіх присутніх до єдності та взаємопідтримки.

У завершальному слові сільський голова Олена Матківська наголосила на важливості вшанування пам'яті героїв, зазначивши, що їхній подвиг ніколи не буде забутий та подякувала усім, хто долучився до створення алеї.

Особливо зворушливою була хвилина мовчання, під час якої всі присутні схилили голови, вшановуючи пам'ять загиблих. Цей момент нагадав кожному про ціну, яку заплатили ці мужні люди, захищаючи свої домівки та рідну землю.

На завершення заходу присутні поклали квіти до портретів Алеї слави загиблих героїв. Це найменше, чим ми можемо віддячити загиблим захисникам за мир у наших домівках та захист. Адже герої живі, поки жива пам’ять про них.