Субсидії для аграріїв

Дата: 24.06.2024 13:35

Фото без опису

25-ro червня 2024 року, о 10 годині в Державному аграрному реєстрі розпочнеться прийом заявок на окрему бюджетну  субсидію у розмірі 4 тис. грн на I га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення для виробників сільськогосподарської продукції, що мають у власності та/або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.

27-ro червня, о 10 годині в Державному  аграрному  реєстрі розпочнеться прийом заявок на спеціальні бюджетні дотації для утримання корів, кіз та/або овець:

• спеціальна бюджетна субсидія для аграріїв, які мають у власності від 3 до 100 корів (ycix напрямів продуктивності) передбачається виплата по 7 тис. грн на кожну голову;
  • спеціальна бюджетна субсидія для аграріїв, які утримують маточне поголів’я кіз та/або овець від 5 до 500 голів - у розмірі 2 тис. грн на одну голову.

Подати заявки на отримання бюджетної допомоги можуть arpapiï ycix областей окрім територій, тимчасово окупованих, та зони активних бойових дій. При реєстрації у Державному аграрному реєстрі заявок на суму, що  відповідає затвердженому обсягу  бюджетних коштів, подання заявок припиняється.

Про що буде оголошено в ДАР та на сайті Мінагрополітики.