Андрушківська громада

Житомирська область, Житомирський район

Діалог влади та бізнесу: на Житомирщині проведено більше 70 зустрічей

Дата: 30.12.2025 13:59
Кількість переглядів: 40

З 2024 року в області діє регіональна комунікаційна платформа «Діалог влади та бізнесу», ініційована Президентом України, в рамках якої проводяться щотижневі зустрічі підприємців із представниками місцевої влади.

Діалог влади та бізнесу: на Житомирщині проведено більше 70 зустрічей

Платформа покликана оперативно розв'язувати нагальні питання підприємців, покращувати економічний та інвестиційний клімат, сприяти створенню нових підприємств, розширенню виробництв і збільшенню надходжень до місцевих бюджетів.

Зокрема проведені зустрічі з таких важливих для бізнесу питань, як бронювання, енергетична безпека, підтримка виробників, ветеранів, податкова і митна політика, грантова підтримка, працевлаштування, питання державного та комунального майна, охорона праці, імпорт/експорт та інші.

Так, продовж жовтня – грудня 2024 року було проведено 11 зустрічей в рамках платформи, в поточному році – 60 зустрічей.

Загальна кількість залучених представників бізнесу 4 775 осіб. Робота продовжується в цьому напрямку.

Переглянути їх у записі можна на YouTube-каналі Житомирської ОВА.

З темою засідання, спікерами та учасників ви можете ознайомитися за #ДіалогВладиТаБізнесу.

Нагадаємо, в обласній державній адміністрації щотижня проходять онлайн-зустрічі з підприємцями в рамках платформи «Діалог влади та бізнесу», яку створили на виконання доручення Президента України Володимира Зеленського. Мета – забезпечити оперативне розв’язання проблемних питань підприємців у регіонах та громадах на базі Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь