В Андрушках пройшло святкування Дня села

Дата: 30.05.2017 22:27

Не спіть, не дрімайте, спішіть, поспішайте,
Всією сім'єю, всією ріднею до нас завітайте
На музики троїсті, на танці вогнисті, на свято врочисте.
Буде тут любо, буде тут гарно. пісень буде рясно.
Розквітни у щасті, роде наш красний.
Як море без чайки, як дім без хазяйки,
Як без коріння стебло, так і без гурту село.
Без гурту й громади нема і поради.
А слово до слова – і вийде розмова!
Заходьте ж бо люди, нам є, що сказати,
Побачте, почуйте  народні таланти.
Заходьте в господу, на місце почесне.
Живи і возрадуйся, село наше чесне.

Саме такими словами почалося Свято села, яке проходило 25 травня в наших Андрушках. Цей день зібрав багато люду, на святі були  присутні не тільки місцеві жителі, а й гості села, робітники розташованих у нас підприємств та запрошенні артисти. Атмосферу свята не змогли зіпсувати навіть дощові хмари, що грізно нависли над імпровізованою сценою.

Урочистий концерт відкрили ведучі Катерина Мунтян та Тетяна Лісова, які зі словами привітання звернулися до гостей свята.

Де ставків синіють смужки,

Там, де поле зацвіло.

Розляглись мої Андрушки –

Моє ріднеє село.

Скільки трепету й любові,

Скільки щастя і тепла –

Відчуваю на просторах

Свого рідного села.

Тут героїв Батьківщина –

Славних воїнів сільських.

Знає кожна тут родина

Про великий подвиг їх.

Кукурудза і пшениця,

Буряковії поля,

Густо нива колоситься,

Щедро родить тут земля!!!

Підприємці, хлібороби,

Педагоги й лікарі

Поспішають рано-вранці

На роботу трударі.

Вже осінній сивий ранок

Повіває холодком,

Зустрічає цукроварів

Заводським дзвінким гудком.

І заради щастя й миру,

Люд працює тут і там,

Всіх благословляє щиро

Вознесіння божий храм.

Линь під небо пісня дужче,

Хай підхоплять журавлі,

Дорогі мої Андрушки,

Ви – найкращі на землі!!!

Таким чудовим віршем про наші Андрушки, складеним жителькою нашого села Чернишенко Тетяною Василівною, Олеся Богуш створила теплу родинну обстановку, яка нібито розігнала наповненні дощем хмари і на майданчику запанувала дуже приємна та затишна атмосфера.

Урочистості продовжилися виступом колективу «Стигла вишня», у виконанні якого пролунали дивовижно співучі пісенні композиції.

Зі словами: «Щоб біда і горе тебе обминало, мир і щастя в оселю ступало.
Благ усяких - горою, здоров’я - рікою, ніяких бід і многая літ!» Анна Кожарко, Анастасія Репіна та Діана Сидорчук винесли запашний коровай і символічно подарували його усім гостям в особі сільського голови А.Б.Бочківського. Анатолій Борисович звернувся до жителів та гостей села з вітальною промовою та запропонував усім скуштувати святкового короваю, адже хліб здавна сприймався як вияв пошани до людини, і тому голова таким чином подякував всім присутнім на святі.

Миру та Божого благословення побажав всім настоятель Андрушківського Свято-Вознесенського Храму отець Володимир.

Учні молодших класів загальноосвітньої школи с. Андрушки, одягнені в вишиванки, показали патріотичний флешмоб, в результаті якого на площі з’явився державний прапор України.

Пісня «Гойдалка» у виконанні Юлії Мошківської пролунала по особливому звучно та красиво.

Другу частину святкового концерту відкрили наші гості – ансамбль «Родовід» з Київщини, які своїми піснями, жартами та примовками розважали глядачів.

Талановиті учасниці аматорського ансамблю «Стигла вишня» запалили вогник гумору своїм виступом, а молодіжний танцювальний гурток «Зорепад» представив цікаві сучасні композиції. Глядачі щиро аплодували артистам і були дуже задоволені їх виступом.

Справжній святковий настрій панував на майданчику біля Будинку культури. Під веселі та енергійні пісні в душі глядачів виростали крила, а ноги самі несли в танок. Навіть малюки пританцьовували в ритмі з музикою, чим здорово підіймали настрій дорослим.

Після концертної програми всі присутні мали змогу скуштувати смачну юшку з варениками, перекусити бутербродами та підкріпитися гарячими шашликами. Дітлахи теж не осталися без частування. Для них працювала дитяча палатка, де вони могли поласувати чудовим солодким морозівом, цукрової ватою, апетитними хот-догами.

Ніхто не залишився осторонь такого чудового свята – День села Андрушки! Завдяки місцевим підприємцям Ігору Павлюку, Олені Мішуті, Тетяні Огієнко, Світлані Сосковій та іншим святкові столи не були порожніми. Сергій Бурдюг зміг нагодувати всіх маленьких глядачів ласощами та смачнючими бутербродами. Робітники дитячих садочків та загальноосвітньої школи зварили святковий кисіль та приготували справжні українські страви. Технічну підтримку надали в Сігнет-Центрі, компанії, яка успішно займається вирощуванням сільськогосподарської продукції в нашому селі.

В цей день наше село також відзначало Храмове свято Вознесіння, яке з нами розділили запрошені отці з других сіл. Після святкового богослужіння ТОВ "Сігнет-Центр" та при підтримці підприємців Лариси та Валерія Каташинських, Олександра Степанчука, Олександра Самчука, Андрія Кулибаби накрили святковий стіл для шановних гостей настоятеля нашого храму.

Завдяки чудовим організаторським талантам директора Будинку культури К.Ф. Коломієць і художнього керівника С.О. Гущиної свято День села було феєричним та яскравим. В цей день жителі Андрушок зібралися немов одним великим родинним колом, де для кожного знайшлося місце і кожен відчував себе частинкою рідного села у великий країні.