Прозорість і підзвітність

29 Березня, 2024 р., 11:27
Під час брифінгу йшлося про підбиття проміжних підсумків за результатами аналізу першого фінансового кварталу 2024 року.
28 Березня, 2024 р., 09:48
Публічна участь та взаємодія з громадськістю є ключовими складовими впровадження принципів прозорості та відкритості у державному управлінні. Ваша активність та зворотний зв’язок зроблять наше майбутнє чистішим та прозорішим, сприяючи удосконаленню системи державних закупівель.
27 Березня, 2024 р., 10:03
55 000+ автобусів. 20+ міжнародних пунктів пропуску. А ще кордони без черг. Чіткі правила для усіх перевізників. Прозорі процедури перетину кордону.
22 Березня, 2024 р., 10:28
Під час брифінгу йшлося про аналіз низки публічних закупівель у березні поточного року із сумою закупівель, яка перевищує 5 мільйонів.
21 Березня, 2024 р., 16:34
Члени робочої групи «Прозорість та підзвітність» при Житомирській РВА провели моніторинг закупівель по 30 територіальним громадам. Під час засідання робочої групи було винесено на розгляд 3 із 11 закупівель, які пов’язані з ремонтом та будівництвом.
20 Березня, 2024 р., 08:37
У Житомирському регіональному центрі підвищення кваліфікації держслужбовці та посадові особи місцевого самоврядування долучилися до навчання за загальною короткостроковою програмою “Реалізація права громадян на звернення”.
14 Березня, 2024 р., 08:43
Державна аудиторська служба України продовжує проводити моніторинг процедур закупівлі в Житомирській області.
06 Березня, 2024 р., 13:53
Агентство відновлення запровадило нову методику закупівель експлуатаційного утримання доріг, яка зробить процедури закупівель та виконання робіт більш прозорими та ефективними, дозволить збільшити конкуренцію та обрати надійні та спроможні компанії.
01 Березня, 2024 р., 08:47
Сьогодні, 29 лютого, під головуванням заступника начальника Житомирської районної військової адміністрації  В’ячеслава Авраменка відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» при Житомирській РВА.