Прозорість і підзвітність

31 Січня, 2024 р., 16:01
Під час брифінгу йшлося про тендерні процедури в рамках державних закупівель, які були розглянуті у межах діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність».
29 Січня, 2024 р., 14:23
На черговому засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» були розглянуті оголошені органами Державної аудиторської служби України моніторинги публічних закупівель.
26 Січня, 2024 р., 15:44
Сьогодні, 26 січня, відбулося засідання робочої групи в оновленому складі. На якому було проаналізовано публічні закупівлі, оголошені у січні поточного року відповідно до нових затверджених річних планів закупівель.
23 Січня, 2024 р., 14:41
Під час брифінгу йшлося про капітальний ремонт Кирданівського ліцею Овруцької міської ради та діяльність робочої групи “Прозорість та Підзвітність”.
21 Січня, 2024 р., 14:48
Про це розповів начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.
17 Січня, 2024 р., 09:01
При Житомирській районній військовій адміністрації створено робочу групу з питань протидії корупції «Прозорість та підзвітність». Відповідне розпорядження 15 січня 2024 року підписав начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк.
16 Січня, 2024 р., 11:59
Робоча Група “Прозорість та Підзвітність” при Житомирській обласній військовій адміністрації запровадила приймання повідомлень про можливе нецільове використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.