Другий шаховий турнір

Дата: 04.02.2019 15:14

"Щоб грати успішно, потрібно відчувати шаховий голод"

М. М. Ботвинник

3 лютого 2019 року в Будинку культури с. Андрушки проходив другий турнір з шахів серед дорослих, який стає вже традиційним у любителів цієї інтелектуальної гри. У змаганні взяло участь 6 спортсменів:

Семеняка В. М.

Нівінський Л. І.

Юзьвак О. О.

Харчук В. В.

Сирветник С. П.

Каташинський Л. В.

Після реєстрації учасників почалася запекла боротьба на трьох шахівницях. Вирішуючи складні багатоходові композиції, гравці просувалися від дебюту до міттельшпілю, жертвуючи пішаками і важкими фігурами, маневруючи і створюючи плацдарми для атаки.

Учасники змагалися за круговою системою (коли кожен грає з кожним), тому у всіх була можливість зіграти і з новачком і з більш професійним гравцем. Такий досвід дає можливість спробувати свої сили на всіх рівнях майстерності і вирівнює шанси на перемогу для всіх учасників.

Особливо хочеться відзначити самого юного шахіста - Олексія Юзьвака, який гідно боровся в кожній партії і зміг здобути заслужені перемоги. Вперед, Олексію, до підкорення шахових вершин!

І ось, після довгоочікуваного ендшпіля в останній партії, настав момент завершення турніру. Найбільшу кількість очок (4,5) набрав Каташинський Леонід Васильович, який і посів перше місце.

Другу сходинку п'єдесталу зайняв Харчук Вадим Вікторович, набравши 4 очка.

На третьому місці з 3,5 очками опинився наш минулорічний чемпіон Нівінський Леонід Іванович.

Далі місця розподілилися в такому порядку:

4 місце - Юзьвак О. О. (2 очка)

5 місце - Семеняка В. М. (1 очко)

6 місце - Сирветник С. П. (0 очків)

Всі призери нагороджені грамотами та грошовими призами.

Турнір пройшов у дружній атмосфері і приємному спілкуванні. Учасники подякували Семенякі В. М. за відмінну організацію змагання та висловили надію на подальший розвиток шахового клубу, який діє в нашому ОТГ.