21 Грудня, 2020 р., 09:12
В Андрушківській громаді стає вже доброю традицією на День Святого Миколая вручати подарунки дітям з інвалідністю, дітям, які потрапили в складні життєві обставини, дітям-сиротам  та дітям, позбавленим батьківського піклування. Працівники сільської ради та фахівці служби у справах дітей напередодні свята відвідали сім’ї, де проживають 60  таких діточок.
03 Грудня, 2020 р., 15:44
Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства.
15 Жовтня, 2020 р., 14:13
02 Жовтня, 2020 р., 08:53
 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.
30 Вересня, 2020 р., 09:34
 У кожного є спогади щасливого і радісного дитинства: сімейні свята, мамині обійми, катання з батьком на велосипедах, канікули у дідуся з бабусею. Але є такі діти у яких таких спогадів нема і можливо й не буде вони залишилися одні в цілому світі без любові, ласки та піклування. Щоб дитинство було безтурботним, радісним і щасливим, кожній дитині необхідна батьківська любов, тепло та родинний затишок.