13 Листопада, 2019 р., 09:11
12 листопада комунальним підприємством «Андрушки» за ініціативою Андрушківської сільської ради та при підтримці ТОВ «Сігнет-Центр» були встановлені контейнери для збору сміття у місцях загального користування в с. Андрушки.
04 Жовтня, 2019 р., 15:04
1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших її представників. Турбота про людей похилого віку – справа усього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас нашу країну, традиції та є прикладом для подолання теперішніх труднощів української держави.
08 Липня, 2019 р., 16:13
Свято Івана Купала – одне з найдавніших старослов’янських свят, яке своїми коріннями походить ще із часів язичництва. Дохристиянська назва свята не відома, а сучасна, як вважають більшість дослідників, виникла з інтерпретації  слова «хреститель», яке з грецької перекладається як «купатель», що пов'язано з ритуальним обмиванням у відкритому водоймищі.
11 Червня, 2019 р., 15:58
8 червня Андрушки відзначали одразу два свята – день села та відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям. Храмове свято у нас відмічають на Вознесіння Господнє. В цьому році цей день випав на робочий, тому було прийняте рішення перенести День села на найближчу суботу, щоб усі жителі мали змогу прийняти участь в святковому дійстві.
05 Червня, 2019 р., 08:37
Офіційне відкриття майданчику зі штучним покриттям
04 Червня, 2019 р., 13:41