09 Серпня, 2023 р., 15:00
У Трифонівці Великоолександрівської громади Херсонської області, в межах державного проєкту «Пліч-опліч», продовжуються роботи з відновлення 165 об’єктів, які зазнали пошкоджень внаслідок збройної агресії рф проти України: з них 162 житлові будинки та 3 об’єкти соціальної інфраструктури.
09 Серпня, 2023 р., 10:32
Вже другий рік на території України триває військова агресія Росії, що призводить до важких наслідків для нашої держави, до численних жертв серед цивільного населення та руйнування міст та населених пунктів. Наші сили оборони, в першу чергу Збройні Сили України, роблять неймовірні зусилля, але нині їм потрібна підтримка кожного з нас. Якщо у вас є можливість і бажання приєднатися до рядів ЗСУ, то це може стати вагомим внеском у збереження нашої незалежності та майбутнього для наших дітей.
07 Серпня, 2023 р., 08:35
 Департамент агропромислового розвитку Житомирської обласної військової адміністрації інформує, що продовжується прийом заявок на отримання 1 тонни мінеральних добрив (нітроамофоски (NPK 16:16:16/15:15:15) для осінньої посівної компанії, для основного та припосівного внесення.
04 Серпня, 2023 р., 16:45

03 Серпня, 2023 р., 13:34
Постановою Кабінету Міністрів України від 28 липня 2023 р. № 780 внесені зміни до Порядку надання грантів, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 739 (із змінами від 27.01.2023 № 72)