27 Січня, 2024 р., 06:00
27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року.
15 Січня, 2024 р., 16:12
У суботу, 13 січня, відбувся черговий тур зимового чемпіонату з міні-футболу на футбольних полях Ружинської громади. Участь у змаганнях взяли дві команди з нашої Андрушківської громади - з сіл Макарівка та Андрушки.
01 Січня, 2024 р., 11:12
26 грудня у Будинку культури смт Попільня відбувся благодійний концертний захід «Вечір колядок», який був організований задля збору коштів на допомогу ЗСУ. Цей захід вирізнявся не лише талановитими виступами артистів, але і метою, яка об'єднала усіх присутніх – підтримкою наших захисників.
28 Грудня, 2023 р., 09:27
27 грудня 2023 року у приміщенні Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені І. Кочерги відбулася вистава «Аліса в країні чудес» для дітей пільгових категорій. П’ятьом дітям з Андрушківської громади  пощастило взяти участь в даному заході.
25 Грудня, 2023 р., 08:29
12 Грудня, 2023 р., 16:59
Вчора, 11 грудня, перестало битися натруджене серце Федора Петровича Гусарчука, найстаршого жителя нашої громади.