14 Лютого, 2024 р., 10:50
У межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини ГО «Вдоскональ себе» запрошує підприємців приєднатись до навчання в «Школі підтримки малого та середнього бізнесу». Цього разу географія учасників розширена і долучитися можуть представники бізнесу з Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей.
14 Лютого, 2024 р., 10:48
У 2024 році буде реалізована програма підтримки малих фермерів,  які мають в обробітку до 120 га землі, зокрема будуть відновлені бюджетні  дотації  на утримання великої рогатої худоби, кіз та овець.
13 Лютого, 2024 р., 14:13
До уваги власників пасік та суб’єктів господарювання, які здійснюють обробіток сільськогосподарських культур пестицидами.
12 Лютого, 2024 р., 10:29
У січні 2024 року Уряд прийняв постанову про продовження виплат для ВПО. Всі внутрішньо переміщені особи, які отримували допомогу на проживання до 1 лютого, продовжать її отримувати до 1 березня без додаткового звернення.
09 Лютого, 2024 р., 13:49
Програма "USAID Агро" оголосила грантову програму для реалізації проектів з підтримки спроможностей МСП в сфері доробки, сушіння та зберігання зерна.
09 Лютого, 2024 р., 10:08
Щойно стає відомо про постраждалих через ворожі обстріли, на допомогу поспішають рятувальники, медики, а також психологи, готові надати допомогу тим, хто зазнав гострої реакції на стрес.
06 Лютого, 2024 р., 10:54
Протягом минулого року поліцейські Житомирського районного відділу поліції зафіксували близько 1000 випадків порушення закону. 15.01.2024 року дільничний поліцейський Відділення поліції №2 (смт Попільня) поділився з мешканцями Андрушківської громади результатами своєї річної роботи за 2023 рік.