18 Лютого, 2022 р., 16:40
Шкільні спортивна та актова зали – це місця загального користування, де діти збираються разом для проведення занять, спортивних змагань, різноманітних шкільних свят. В Макарівській філії актова зала – це ще і шкільна їдальня. Тобто це мають бути теплі та світлі приміщення, в яких комфортна атмосфера дозволяла б з повною віддачою активно проводити час. Але старі вікна в цих залах не давали такої змоги. Дерев’яні рами та старе скло були скоріш джерелом проблем ніж захистом від зовнішнього середовища.
16 Лютого, 2022 р., 09:00
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав встановлено указом Президента України від 11 лютого 2004 року № 180 і приурочено до завершення виведення радянських військ з території Афганістану 15 лютого 1989 року. Цей день щорічно відзначається в Андрушківській громаді.
15 Лютого, 2022 р., 14:47