29 Листопада, 2018 р., 15:09
Житомирська область працює у штатному режимі – введення воєнного стану в Україні на область не розповсюджується. Воєнний стан введений для заходів безпеки і оборони у 10-ти областях країни і населення це не стосується.
27 Листопада, 2018 р., 15:40
 27 листопада В Андрушківської ЗОШ проводилася виставка-конкурс дитячих робіт «Зимова казка», в якої приймали участь учні молодших класів зі всієї ОТГ. Новорічні декоративні ялинки с прикрасами, сніжинки, віночки, маски та аплікації зроблені із паперу,  мотузків, мішури, гілок, круп, кофейних зерен та інших підручних матеріалів. Зверніть увагу якими красивими і оригінальними вийшли конкурсні роботи дітлахів.
22 Жовтня, 2018 р., 10:23
У Андрушківської школі проходить осінній конкурс на кращу поділку з природних матеріалів. Участь беруть школярі всіх класів. Із задоволенням свої шедеври майстрували першокласники разом зі своїм учителем. Серед конкурсних робіт можна побачити вироби з овочів, фруктів, горіхів, грибів, квітів та інших природних дарів осені.
31 Серпня, 2018 р., 15:34
Оголошується конкурс на створення офіційної символіки  (герба, прапора та гімну) Андрушківської громади