26 Травня, 2017 р., 14:45
Як і по всій Україні останній дзвінок в загальноосвітній школі с. Андрушки пролунав 25 травня. В цей урочистий день учні школи, їх батьки, вчителі та запрошені гості зібрались на шкільну лінійку. Для  дев’ятьох  випускників ця лінійка була останньоюшкільною подією в їх учнівськомужитті.
11 Травня, 2017 р., 08:14
9 травня в Андрушківській громаді проводилися урочисті заходи до Дня Перемоги над нацизмом. О десятій  ранку від центру села Андрушки святковою ходою вирушили колектив сільської ради та педагогічні колективи  школи, дошкільних навчальних закладів,працівники підприємств, учні загальноосвітньої школи, гості нашої громади. Колона з державними прапорами, пам’ятними вінками та квітами пройшла центральними вулицями села Андрушки до пам’ятного меморіалу воїнам-визволителям, які загинули у Великій Вітчизняній війні.