03 Березня, 2023 р., 18:30
І знов Андрушківська громада колінноуклінно зустрічає та віддає шану захиснику, жителю нашої громади, Войні Вадиму Ігоровичу, який загинув в районі населеного пункту Іванівське, Донецької області внаслідок ворожого обстрілу, виконуючи свій військовий обов'язок.
01 Березня, 2023 р., 10:02
Благоустрій є важливим фактором для покращення якості життя мешканців, а тому, в громаді продовжуються роботи по упорядкуванню територій в населених пунктах. В селах Макарівка, Василівка та Харліївка - кронування дерев та видалення самосійної порослі.
23 Лютого, 2023 р., 13:33
Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності.
22 Лютого, 2023 р., 15:18
Незабаром набувають чинності зміни до Порядку №938, внесені наказами Міністерства фінансів України від 30.12.2022 №477 «Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів» та від 23.01.2023 №35 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 30 грудня 2022 року N 477».
20 Лютого, 2023 р., 11:43
Досвід українців ще у 2014 році показав, що добровольці формують підрозділи, які вирізняються своїм бойовим духом, успіхами, перемогами й досягненнями.
20 Лютого, 2023 р., 09:46
Добіг до екватора 16-ий зимовий чемпіонат з міні-футболу, який проводить Ружинська Районна Федерація Футболу. Турнір, в якому наша Андрушківська громада представлена двома учасниками - це команди з с. Андрушки та с. Макарівки. Після завершення першого кола змагань команди зіграли по одинадцять матчів. Наразі команда з Макарівки займає третє місце та може претендувати на призові місця. Доробок команди з Андрушок дещо скромніший - дев'яте місце серед 12-ти команд-учасників турніру.